Postępowanie o udzielenie zamówienia na wykonanie prac projektowych zleconych w trybie „negocjacji z ogłoszeniem”

Konińska Spółdzielnia Mieszkaniowa ogłasza postępowanie o udzielenie zamówienia na wykonanie prac projektowych zleconych w trybie „negocjacji z ogłoszeniem” pod nazwą:„Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej na przebudowę stref wejściowych wraz z przebudową szybów windowych oraz dobudową dodatkowych przystanków celem umożliwienia zjazdu windy do poziomu terenu w budynkach mieszkalnych położonych przy ul. Bydgoskiej 12, 14, 16 oraz …

Postępowanie o udzielenie zamówienia na wykonanie prac projektowych zleconych w trybie „negocjacji z ogłoszeniem” Czytaj Dalej »

Przeglądy instalacji elektrycznej w 2024 roku

Szanowni Państwo, Konińska Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje, że rozpoczęły się obowiązkowe, okresowe (pięcioletnie) kontrole stanu technicznego instalacji elektrycznej. Kontrole wykonują firmy: ELEKTROCENTER Stanisław Krucki oraz Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Anna Działak. Osoby wykonujące kontrolę posiadają identyfikatory wystawione przez Konińską Spółdzielnię Mieszkaniową. Fakt przeprowadzenia przeglądu należy potwierdzić czytelnym podpisem na protokole z przeglądu. Miesiące, w których przewidywane …

Przeglądy instalacji elektrycznej w 2024 roku Czytaj Dalej »

Lokale do wynajęcia

Konińska Spółdzielnia Mieszkaniowa oferuje do wynajęcia lokale użytkowe z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gospodarczej: O pow. 91,25m2 wraz z piwnicą o pow. 33,74m2 zlokalizowany na parterze w budynku przy al. 1 Maja 2. Bardzo dobra lokalizacja, przy często uczęszczanym ciągu komunikacyjnym, w sąsiedztwie przystanek autobusowy. O pow. 74,86m2 zlokalizowany na parterze w budynku przy al. …

Lokale do wynajęcia Czytaj Dalej »

Postępowanie o udzielenie zamówienia na wykonanie robót zleconych w trybie „negocjacji z ogłoszeniem”

Konińska Spółdzielnia Mieszkaniowa, jako Zarządca Wspólnoty Mieszkaniowej Powstańców Wielkopolskich 3 w Koninie, ogłasza postępowanie nr 2/ZT/WM/2024 o udzielenie zamówienia na wykonanie robót zleconych w trybie „negocjacji z ogłoszeniem” pod nazwą:„Remont instalacji oświetlenia części wspólnej budynku wielorodzinnego położonego przy ul. Powstańców Wielkopolskich 3 w Koninie”.

Komunikat w sprawie przerwy w dostawie wody

Konińska Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje, że w związku z modernizacją sieci wodociągowej Ø150 w dniu 13.12.2023 r. od godz. 7:30 do godz. 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców zamieszkałych przy ul. Tuwima 1 oraz Tuwima 5.

Komunikat w sprawie przerwy w dostawie wody

KONIŃSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA INFORMUJE, ŻE W ZWIĄZKU Z DALSZYMI PRACAMI MODERNIZACYJNYMI NA SIECI WODOCIĄGOWEJ W DNIU 04.12.2023 r. OD GODZ. 7:30 DO GODZ. 13:30 NASTĄPI PRZERWA W DOSTAWIE WODY DLA ODBIORCÓW Z UL. TUWIMA 1 ORAZ TUWIMA 5. Z UWAGI NA NISKIE (UJEMNE) TEMPERATURY CYSTERNA NIE BĘDZIE PODSTAWIONA.

Komunikat w sprawie przerwy w dostawie wody

W związku z pismem PWiK Sp. z o.o. w Koninie informującym o rozpoczęciu prac polegających na odbudowie kanalizacji sanitarnej metodą bezwykopową, niniejszym zawiadamiamy, że w dniu 29 listopada 2023 r. (środa) od godz. 8.00 do godzin późnowieczornych nastąpi przerwa w dostawie wody do budynków wielorodzinnych położonych w Koninie przy ul.: Kolejowej 4 oraz Traugutta 4 …

Komunikat w sprawie przerwy w dostawie wody Czytaj Dalej »

Postępowanie o udzielenie zamówienia na wykonanie robót zleconych w trybie „negocjacji z ogłoszeniem”

Konińska Spółdzielnia Mieszkaniowa, jako Zarządca Wspólnoty Mieszkaniowej Kleczewska 8 w Koninie, ogłasza postępowanie nr 15/ZT/WM/2023 o udzielenie zamówienia na wykonanie robót zleconych w trybie „negocjacji z ogłoszeniem” pod nazwą:„Wymiana tablic licznikowych i administracyjnych w części wspólnej budynku wielorodzinnego położonego przy ul. Kleczewskiej 8 w Koninie”.

Komunikat w sprawie przerwy w dostawie wody

Konińska Spółdzielnia Mieszkaniowa w związku z informacją Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z.o.o. w Koninie zawiadamia, że w dniu 19.10.2023 r. nastąpi przerwa w dostawie wody do budynków położonych w Koninie przy ul. jn.: Kolejowa 4, Kolejowa 6 i Powstańców Styczniowych 5 (od godz. 8.00 do godzin wieczornych); Tuwima 1 i 5 (od godz. 7.30 …

Komunikat w sprawie przerwy w dostawie wody Czytaj Dalej »

Postępowania o udzielenie zamówienia na wykonanie robót oraz świadczenie usługi odczytów i serwisu wodomierzy zleconych w trybie „negocjacji z ogłoszeniem” pod nazwą

Konińska Spółdzielnia Mieszkaniowa ogłasza postępowanie nr 9/ZT/KSM/2023 o udzielenie zamówienia na wykonanie robót oraz świadczenie usługi odczytów i serwisu wodomierzy zleconych w trybie „negocjacji z ogłoszeniem” pod nazwą: „Wymiana wodomierzy z usługą zdalnych odczytów i serwisu”. Zgodnie z rozdziałem 13 SIWZ, w związku z zapytaniami do SIWZ, Zamawiający przekazuje treść zapytań i odpowiedzi na przesłane …

Postępowania o udzielenie zamówienia na wykonanie robót oraz świadczenie usługi odczytów i serwisu wodomierzy zleconych w trybie „negocjacji z ogłoszeniem” pod nazwą Czytaj Dalej »

Postępowania o udzielenie zamówienia na wykonanie robót remontowych instalacji elektrycznej zleconych w trybie „negocjacji z ogłoszeniem”.

Konińska Spółdzielnia Mieszkaniowa ogłasza postępowanie nr 11/ZT/KSM/2023 o udzielenie zamówienia na wykonanie robót zleconych w trybie „negocjacji z ogłoszeniem” pod nazwą:„Remont instalacji oświetlenia korytarzy piwnicznych w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych, polegający na wymianie żarowych opraw oświetleniowych na oprawy typu LED z czujnikiem ruchu”.

Postępowania o udzielenie zamówienia na wykonanie robót remontowych instalacji domofonowej zleconych w trybie „negocjacji z ogłoszeniem”.

Konińska Spółdzielnia Mieszkaniowa ogłasza postępowanie nr 10/ZT/KSM/2023 o udzielenie zamówienia na wykonanie robót zleconych w trybie „negocjacji z ogłoszeniem” pod nazwą:„Remont instalacji domofonowej w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych, polegający na wymianie urządzeń analogowych na urządzenia cyfrowe”.

GŁOSOWANIE W RAMACH „KONIŃSKIEGO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO” NA ROK 2024

Drodzy MieszkańcyPrzed nami kolejne głosowanie w ramach Konińskiego Budżetu Obywatelskiego. Głosy można oddawać zarówno w głosowaniu internetowym pod adresem https://konin.konsultacjejst.pl/budzet/glosowanie, jaki i tradycyjnie, poprzez udanie się do lokalu wyborczego.Zachęcamy do głosowania na projekty: Projekt duży nr 6. Parking i chodnik dla mieszkańców 5-tego osiedla Opis projektu – Budowa zatoki parkingowej (łącznik Przyjaźni i Wyszyńskiego) i …

GŁOSOWANIE W RAMACH „KONIŃSKIEGO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO” NA ROK 2024 Czytaj Dalej »

Przedłużenie terminu składania ofert w ramach postępowania nr 7/ZT/KSM/2023 o udzielenie zamówienia na wykonanie robót oraz świadczenie usługi zleconych w trybie „negocjacji z ogłoszeniem” pod nazwą: „Wymiana wodomierzy z usługą zdalnych odczytów i serwisu”

Zgodnie z rozdziałem nr 13 SIWZ, Zamawiający przedłuża termin składania ofert w ramach postępowania nr 7/ZT/KSM/2023 o udzielenie zamówienia na wykonanie robót oraz świadczenie usługi zleconych w trybie „negocjacji z ogłoszeniem” pod nazwą: „Wymiana wodomierzy z usługą zdalnych odczytów i serwisu” do dnia 30 sierpnia 2023 roku.

Postępowanie o udzielenie zamówienia na wykonanie robót zleconych w trybie „negocjacji z ogłoszeniem”

Konińska Spółdzielnia Mieszkaniowa ogłasza postępowanie nr 1/ZT/KSM/2024 o udzielenie zamówienia na wykonanie robót zleconych w trybie „negocjacji z ogłoszeniem” pod nazwą:„Remont instalacji elektrycznych w części wspólnej budynków wielorodzinnych położonych przy ul. Kard S. Wyszyńskiego 23 oraz ul. Wyzwolenia 4 w Koninie”.

Scroll to Top