23-07-2018

LOKALE DO WYNAJĘCIA

ZAPROSZENIE DO NEGOCJACJI:

NAJEM LOKALI W PAWILONIE

PRZY UL. WYSZYŃSKIEGO 26 Z OPCJĄ SPRZEDAŻY 

Konińska Spółdzielnia Mieszkaniowa zaprasza do negocjacji w sprawie najmu lokali użytkowych w pawilonie handlowym przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego 26, z opcją ich sprzedaży. Pawilon znajduje się w głębi V osiedla, obok siedziby Spółdzielni, przy często uczęszczanym szlaku komunikacyjnym. Dysponujemy wolnymi lokalami użytkowymi na piętrze ww. pawilonu. Jesteśmy otwarci na propozycje w kwestii przebudowy, łączenia lokali zgodnie z Państwa potrzebami. Istnieje możliwość zainstalowania dźwigów osobowo-towarowych oraz funkcjonalnego wyłączenia całego piętra/całego segmentu na piętrze.Więcej informacji w sprawie można uzyskać w siedzibie Spółdzielni przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego 28A, pokój nr 28 oraz telefonicznie: 63 242 26 80 wew. 25. Zapraszamy do negocjacji!

 

 _____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Konińska Spółdzielnia Mieszkaniowa oferuje do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 116,65m2 z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gospodarczej. Lokal znajduje się na parterze w pawilonie handlowym przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego 26 na V osiedlu, obok siedziby Spółdzielni.

Stawka czynszu najmu 17zł/m2/netto/miesięcznie + media.        

Telefon kontaktowy: 63 242 26 80 wew. 25.

__________________________________________________________________________________________________________ 

Konińska Spółdzielnia Mieszkaniowa oferuje do wynajęcia garaż 

o powierzchni 42,72 m2 znajdujący się przy ul. 11 Listopada 2 w Koninie. Garaż ten posiada atrakcyjną lokalizację - w pobliżu bazaru, obok siedziby Administracji Osiedla „ZACHÓD”, na terenie zamkniętym.

Garaż posiada dwie pary drzwi metalowych, jedna przegroda boczna jest wykonana z siatki w kątowniku, a druga murowana z elementów drobnowymiarowych, posadzka betonowa. Wysokość pomieszczenia od 3,55 do 3,95 m. Garaż może być przeznaczony dla dwóch pojazdów lub na magazyn materiałów.

Stawka czynszu najmu 10 zł/m2/netto/miesięcznie

Garaż wolny od 1 kwietnia 2018 r.  

Telefon kontaktowy: 63 242 26 80 wew. 25

___________________________________________________________________________________________________________ 

Konińska Spółdzielnia Mieszkaniowa oferuje do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 58,48m2 z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gospodarczej. Lokal znajduje się na piętrze w pawilonie handlowym przy ul. 11 Listopada 27.  Lokal składa się z sali sprzedaży. Standard wykończenia dobry. Bardzo dobra lokalizacja w centrum V Osiedla, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanek autobusowy, przy często uczęszczanym ciągu komunikacyjnym.

Stawka czynszu najmu 12zł/m2/netto/miesięcznie + media

Lokal wolny od  1 sierpnia 2018 r.

Telefon kontaktowy: 63 242 26 80 wew. 25.

  ___________________________________________________________________________________________________________

Konińska Spółdzielnia Mieszkaniowa oferuje do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 61,51m2 z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gospodarczej. Lokal znajduje się na parterze w budynku przy al. 1 Maja 2.  Standard wykończenia dobry. Bardzo dobra lokalizacja, przy często uczęszczanym ciągu komunikacyjnym, w sąsiedztwie przystanek autobusowy.

Stawka czynszu najmu 27zł/m2/netto/miesięcznie (do negocjacji) + media 

Lokal wolny od  1 października 2018 r.

Termin składania ofert do 31 sierpnia 2018 r.

 Telefon kontaktowy: 63 242 26 80 wew. 25.